Hide Menu

П’ять цибулевих рецептів від випадіння волосся

Ці прості рецепти допоможуть запобігти випадінню волосся, а також стимулюватимуть його ріст і нададуть здорового блиску.

Цибуля на 89% складається з води, але вона також містить білок, клітковину та деякі мінерали. Цибуля містить сполуки сірки, саме вони змушують нас плакати, коли ми ріжемо цей овоч. Та сльози – це не привід відмовлятися від використання цибулі при проблемах з волоссям. Цибуля є поширеним інгредієнтом домашньої косметики і покращує кровообіг шкіри голови, запобігає інфекціям, усуває лупу і знімає свербіж. Виберіть рецепт, який підійде саме вам для боротьби з випадінням волосся.

Цибулевий сік

Якщо сльози вас не лякають, можете спробувати цей найпростіший рецепт. Наріжте цибулю і вичавіть з кашки сік. Злийте його і нанесіть на шкіру голови. Через 40 хвилин вимийте волосся шампунем. Використовуйте цибулевий сік 2-3 рази на тиждень, і ви помітите перші результати вже через 2 місяці.

Цибулева настоянка

Нашаткуйте цибулину і залиште її в ромі (або коньяку) на ніч, щоб вона настоялася. Утворену суміш нанесіть на шкіру голови легкими масажними рухами. Змийте через 30 хвилин. Можна використовувати як ополіскувач після миття голови.

Цибуля з медом

Змішайте мед і сік цибулі: більше цибулі, менше меду, щоб вийшла маса желеподібної консистенції. Нанесіть отриману суміш на шкіру голови та волосся.

Цибуля та олія

Змішайте трохи цибулевого соку з будь-якою рослинною олією (оливковою, ріпаковою або спеціальною косметичною олією для волосся). Масажними рухами втирайте цю суміш у шкіру голови, а через 30 хвилин вимийте волосся шампунем.

Цибуля і пиво

Змішайте подрібнену цибулину з 1 склянкою пива. Можна додати трохи кокосової олії. Нанесіть суміш на волосся і залиште на годину. Цей рецепт не тільки стимулює ріст волосся, але й надає йому блискучого блиску