В оригіналі використовується бавовна Piuma - 100% бавовна. Це може бути не обов'язково бавовна, а й мериносова шерсть, наприклад.
Для читання візерунка пряжа обов'язково має бути об'ємною і досить гладкою.
При цьому спиці повинні бути тоншими, ніж ви зазвичай використовуєте для в'язання товстої пряжі аналогічного метражу.
Спочатку може здатися, що у виробі фігурує пряжа різної товщини, але погляньте на резинку планки. Там, де петлі розслаблені (набірний край), нитка є дуже об'ємною. А далі натяг настільки сильний, щільність настільки мала, що нитка під впливом сильно зменшилася. Якщо у вас немає завдання повторити оригінал, можна віддати перевагу іншому метраж, але спиці повинні бути пропорційно менше. Суть візерунка саме у його щільності.
Якщо описати процес простіше, ми просто пров'язуємо три петлі разом лицьової. Але для отримання потрібної геометрії, візерунка важливий саме спосіб. Отже, якщо ви в'яжете «бабусині» петлі, то робимо так: при пров'язуванні трьох разом виворітною міняємо третю і другу петлі місцями, пров'язуємо три разом виворітною за задні дужки. Якщо ви в'яжете «класичні» петлі, то робимо так: робимо першу петлю третьою, друга та третя виявляться першою та другою відповідно, а далі пров'язуємо три разом виворітною. Але це дуже складно, як на мене. Простіше в'язати три разом лицьовою у виворітному ряду «бабусиними» петлями: міняємо першу та другу петлі місцями, пров'язуємо три петлі разом лицьовою. Всі
На схемі у мене всі ряди — лицьові та виворітні при в'язанні з переворотом полотна. Ширина рапорту - 4 петлі, висота - 4 ряди. Сподіваюся, візерунок вам сподобався і спробуєте його повторити.