Hide Menu

Оригiнальна сумка гачком

Сумка гачком для початківців
Ефектна об'ємна сумка гачком
Ефектну об'ємну сумку при бажанні можуть зв'язати гачком навіть майстрині-початківці. Стильна та оригінальна сумка чудово тримає форму, а наявність шнурів дає можливість моделювати. При складності, що здається, в цьому проекті все елементарно. Головне — захотіти мати в арсеналі стильний аксесуар та знайти відповідні нитки.
Секрет полягає в тому, що всі деталі сумки є звичайними смугами, в'язання яких просто не може викликати будь-яких складнощів. Усього смуг 9. Частина з них має віконця під шнур, але й тут нічого складного. Вертикальні та горизонтальні смуги в'яжуться за одним і тим же принципом. Головне витримати потрібний розмір, а потім зібрати все докупи.
Для роботи беремо акрилову пряжу, що має характерний блиск, та 2 гачки: № 5 для в'язання ланцюжків та № 4 для основного полотна. Для створення смуги набираємо 11 повітряних петель (ВП). Наступний ряд пров'язуємо напівстовпчиком (ПС) за задню стінку. 
В'язання поворотне, при переході на наступний ряд основне полотно завжди перевертаємо. Далі по ходу всієї роботи в суцільних смугах використовуємо той самий прийом — стовпчик без накиду (СБН). Єдиною особливістю при вив'язування СБН у цьому проекті є те, що гачок на початку і в кінці ряду завжди вводиться за задню стінку і захоплює додатково петельку попереднього ряду, тобто. робиться ущільненим. За рахунок цього смуги виходять стабільнішими і не будуть розтягуватися з часом.