Hide Menu

Лiтня сумочка-мiшок гачком

Прості красиві сумки гачком
Білий колір взагалі універсальний. Він підійде дівчині будь-якого віку та смаків. В'яжуться сумки через плече за єдиною схемою, товстими нитками. Краще взяти бавовну чи акрил. Шерсть погано підійде для літнього часу і швидко витре.
Спочатку набирається ланцюжок із повітряних петель, як показано в центрі схеми. 2 ряд: йде чергування стовпчиків з накидом та повітряних петель до кінця ланцюжка. 3 ряд: триває чергування по всьому другому ряду із заходом на другий бік ланцюжка так, щоб вийшло півколо. 4 ряд: також починається з трьох повітряних петель підйому і продовжується поверх всього 3 ряду.
Але складається він уже з стовпчиків з накидом, що йдуть поспіль. На вигині вони чергуються із подвійними стовпчиками з накидом, щоб вийшов плавний перехід. 5 ряд: знову йде чергування стовпчиків з накидом та повітряних петель. Від довжини ланцюжка залежить розмір майбутньої літньої сумки через плече. Змінюючи її довжину, можете зробити як невеликий клатч, так і містку пляжну сумку.
Повторюйте 5 рядів, поки не вийде заготівля потрібного розміру. Потім зробіть таку ж другу деталь. І з'єднайте їх по бічному шву, залишивши вільною верхню частину. Потім залишиться лише зробити ручки.