Hide Menu

Домашня маска з кабачка

Кабачки зараз у піковому сезоні і є справжньою енергетичною бомбою. Проте окрім незліченних смачних страв, які можна приготувати з них, зелені овочі також знайшли застосування у світі краси.

Наприклад, вони ідеально підходять для догляду за шкірою обличчя.

Користь кабачка для шкіри в тому, що він містить безліч натуральних речовин, мікроелементів і вітамінів, які чинять омолоджувальну, живильну і відновлювальну дію. Зокрема містить кальцій, магній, залізо, вітаміни В1, В2 і В6, а також вітаміни А і С. Усі активні інгредієнти роблять кабачки ідеальними для догляду за шкірою обличчя. Вітамін B1 особливо ефективний проти забруднень шкіри, B2 знижує вироблення шкірного жиру в шкірі обличчя, а вітамін B6 підтримує процес загоєння. І останнє, але не менш важливе: вітамін С має антиоксидантну дію, а вітамін А є абсолютним засобом проти старіння. Крім того, аскорбінова кислота стимулює роботу колагенових волокон, а отже, зморшки не стають такими глибокими, а фолієва кислота, яка міститься, захищає шкіру обличчя від сонячних променів і сухості. Ідеальні умови, щоб зробити щось хороше для нашої шкіри.

Досить знати кілька рецептів створення масок із цього продукту, щоб надовго зберегти молодість і сяйво шкіри.

Ось декілька простих рецептів домашніх масок

1.

Кабачкову маску в більшості випадків приготувати нескладно. Для такого типу маски можна використовувати овочевий сік. Його отримують за допомогою соковижималки або шляхом натирання серцевини кабачка на тертушці. Все, що вам потрібно для першого рецепту маски з кабачків, – це сік і яєчні жовтки. Просто змішайте одну ложку кабачкового соку зі свіжим жовтком, нанесіть на обличчя і залиште на 15 хвилин. Потім змийте суміш з обличчя.

2.

Ще один рецепт складається з вівсяних пластівців, молока та м’якоті кабачка. Ложку вівсяних пластівців залийте двома столовими ложками кип’яченого молока і залиште настоятися десять хвилин. Після цього суміш розбавляють двома столовими ложками кабачкової м’якоті. Після нанесення й тримання маски традиційні чверть години просто змийте лишки суміші.

3.

Також можлива маска зі сметаною. Для цього знадобляться дві столові ложки натертої кабачкової м’якоті і ложка сметани, й така ж кількість рідкого меду. Після нанесення зачекайте хвилин десять, промийте обличчя водою, і все готово.

4.

Ще один фаворит – кабачкова маска зі свіжозвареної кавової гущі та натертої м’якоті. Все, що вам потрібно зробити, це ретельно змішати обидва продукти разом.  Утворену кашку нанести на обличчя і залишити на десять хвилин. Потім вмийтеся чистою водою.

5.

Або ви можете спробувати маску з кабачка та огірка. Для цього просто перетворіть обидва овочі на пюре й старанно перемішайте. Потім нанесіть приготовану масу на обличчя і залиште приблизно на 30 хвилин, перш ніж змити засіб.

Невелика порада наприкінці: пам’ятайте, що кабачки перед використанням в косметичних цілях необхідно ретельно вимити й очистити від шкірки. А ще за необхідності видалити велике і тверде насіння.