Hide Menu

Апельсиновий сік для обличчя

Заморозьте апельсиновий сік. Це не спосіб перемогти літню спеку. Протирайте ним обличчя, і ви не пошкодуєте.

Хочете подбати про шкіру обличчя і не переплачувати за брендову косметику? Є простий спосіб зробити це. Все, що вам потрібно, це апельсиновий сік, який не тільки смачний, а й корисний. Дізнайтеся перевірений та недорогий трюк для красивого кольору обличчя. Ефект вас неодмінно здивує.

Чому варто використовувати апельсиновий сік у догляді за собою?

Мало хто розуміє, що цитруси чудово підходять для догляду за шкірою. Високий вміст вітаміну С запобігає пошкодженню клітин і сприяє виробленню колагену, який зміцнює шкіру. Ба більше, апельсини можуть допомогти м’яко освітлити колір обличчя. Але чому краще використовувати заморожений сік замість свіжих фруктів?

Масаж кубиками льоду звужує пори, розгладжує шкіру і зменшує видимість зморшок. Потираючи шкіру всього 2 хвилини, ви помітите значне поліпшення. Також холодний компрес буде корисним у боротьбі з набряками. Тож якщо схочете зменшити мішки під очима, обов’язково спробуйте цей трюк.

А тепер, як саме приготувати та користуватися домашнім косметичним засобом?

Налийте рідину у форму для кубиків і помістіть її в морозильну камеру. Через кілька годин вийміть два кубики. Ретельно помасажуйте ними обличчя. Почніть із брів. Якщо цього не зробити, розтоплений напій може потрапити вам в очі. Головне – не забувайте використовувати тільки 100% сік. Напої, збагачені підсолоджувачами та хімікатами, а ні результату, а ні користі не принесуть. Втирайте в шкіру протягом 2-3 хвилин, і ви миттєво підживите її. Насамкінець вмийтеся і дбайливо витріть обличчя насухо.

До речі, щоб засіб став ще кориснішим, можна об’єднувати апельсиновий сік у рівних пропорціях із відварами трав.