Скринька рукоділля. Сайт для рукодільниць

Сукня з рюшами і рукавом реглан

Ошатна сукня для дівчинки

в'язання спицями, сукня, схема, опис, дитяче, для дівчинки, пліссе, красиве, модне

Сукня з рюшами і рукавом реглан спицями





Плоскі складки 1. Провязать * 8 лицьових, зняти 1 петлю, 4 лицьові, 1 виворітна*, повторювати від * до *. Зв’язати 4 лицьові петлі, перемістити наступні 4 петлі і зняту петлю на першу допоміжну спицю, а наступні 4 петлі і виворітну петлю – на другу допоміжну спицю. 2. Повернути другу допоміжну спицю і помістити її за першою паралельно: провязать 1 лицьову.

1. Широкі складки вив’язуються наступним чином:* 8 лицьових, зняти 1 лицьовій, 3 лицьові, 1 виворітна (глибина складки), 3 лицьові, зняти 1 лицьовій (внутрішня частина наступної петлі)*, повторювати від * до * до отримання необхідного кількість кладок. 2. Досягнувши потрібної висоти складок, для закриття з петель потрібно розподілити петлі на допоміжні спиці по вищеописаному способу і чергувати одну складку справа наліво з однією складкою зліва направо. 3. Повторювати дії до пров’язування всіх складок, потім продовжити роботу лицьовій гладдю або інший обраної в’язкою.

Складки Плісе 1. Для отримання складок з ефектом плісе на хусткової в’язки потрібно набрати кількість петель, кратне 8. Потім в’язати: 1-ий ряд (лицьова сторона): *7 лицьових, 1 виворітна*, повторювати від * до * до кінця ряду. 2-ий ряд (виворітна сторона): 4 лицьові, *1 виворітна, 7 лицьових*, повторювати від * до * кінця ряду і закінчити лицьовими.

Стягування при зменшенні петель Стягування досягається зменшенням петель на однаковій відстані один від одного. Для кожного зменшення провязать 2 петлі разом лицьовій. Чим більше зменшення, тим більше ефект стягування і навпаки.

Стягування при додаванні 1. Щоб розширити деталь при одночасному ефекті стягування, треба додавати петлі на однаковій відстані один від одного: при кожному додатку слід з однієї і тієї ж петлі провязать 1 лицьову і 1 лицьову схрещену петлю.

Складки використовуються при в'язанні спідниць або інших фасонних моделей із застосуванням шиття. Залежно від бажаного ефекту, можна робити складки плоскі, широкі рельєфні або пліссе, які найкраще в'язати з тонкої пряжі.


Перш, ніж почати в'язати потрібно визначити кількість петель, куди входять петлі, що складають ширину готового виробу, і додати до них петлі, що забезпечують глибину складки, які повинні бути хоча б на 1 петлю менше тих, що становлять певну ширину складки. Відокремлюється одна складка від іншої 1 знятою лицьовою петлею, а глибина складки позначається 1 виворітною петлею.
На наведених нижче малюнках складки поділяються чотирма петлями, але це число може змінюватись в залежності від товщини нитки та кількості одержуваних складок. Для пров'язування таких складок потрібні 2 допоміжні спиці.
Exit mobile version